Volumetry Shampoo 300 ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Volumetry Shampoo 300 ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

EFEKTI PUSH-UP

Vetëm parukierja juaj mund të hidratojë flokët e hollë dhe të pastrojë rrënjët për një efekt shtytës 72 orë* .