Volume Boom Shampoo for Fine Hair 250 ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt 18,00 €
Kurseh 11%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Volume Boom Shampoo for Fine Hair 250 ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt 18,00 €
Përshkrimi i produktit

Pastron butësisht pasi shton shkëlqim dhe volum të lehtë

Merrni volumin që nuk do t'ju zhgënjejë. Frymëzuar nga lulja e pambukut e natyrës që zgjerohet, shampoja Biolage VolumeBloom i mbush flokët e hollë me volum kërcyes afatgjatë. Ky shampo pastron butësisht flokët me zhveshje minimale duke shtuar një shkëlqim të lehtë vëllimor.

Përfitimet

Flokët e hollë mund të kenë mungesë volumi dhe të jenë sfidues për t'u stiluar. Shampo Biolage VolumeBloom, që të kujton lulen e pambukut me gëzof që zgjerohet nga natyra, shëndoshë flokët e hollë me fryrje afatgjate volumizuese. Ofron ngritjen e rrënjëve, duke i dhënë flokëve 70% më shumë volum pas vetëm një aplikimi.*

Përfitimet kryesore

  • Pastron butësisht flokët me zhveshje minimale
  • Shton shkëlqim të lehtë voluminoz 
  • Formula pa paraben është e përshtatshme për flokë natyralë dhe të trajtuar me ngjyra
*Kur përdorni sistemin e produkteve profesionale të shampos VolumeBloom, kondicionerit dhe Full-Lift kundrejt flokëve të palara.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun
  • Çertifikuar pa egërsi sipas Programit Leaping Bunny
  • Formula 100% Vegan*
  • 100% shishe të ricikluara**
  • *pa përbërës me origjinë shtazore