Volume Boom Conditioner for Fine Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Volume Boom Conditioner for Fine Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kondicionon dhe shton lagështi pa peshë në flokë

Merrni volumin që nuk do t'ju zhgënjejë. Frymëzuar nga lulja e pambukut e natyrës që zgjerohet, kondicioneri Biolage VolumeBloom i mbush flokët e imët me volum kërcyes afatgjatë dhe shton lagështi pa peshë.

Përfitimet

Flokët e hollë mund të kenë mungesë vëllimi dhe të jenë sfidues për t'u stiluar. Duke të kujtuar lulen e pambukut me gëzof që zgjerohet nga natyra, kondicioneri Biolage VolumeBloom i shton flokët e imët me fryrje volumizuese afatgjate. Ofron ngritjen e rrënjëve, duke i dhënë flokëve 70% më shumë volum pas vetëm një aplikimi.*

Përfitimet kryesore

  • Kondicioneri i thellë shton lagështi pa peshë në flokë
  • Siguron shkëlqim dhe menaxhim shtesë ndërsa i jep volum flokëve
  • Formula pa paraben është gjithashtu e përshtatshme për flokë natyralë dhe të trajtuar me ngjyrë
*Kur përdorni sistemin e produkteve profesionale të shampos VolumeBloom, kondicionerit dhe Full-Lift kundrejt flokëve të palara.
Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun