Vitamino Color Colour Protecting Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Vitamino Color Colour Protecting Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Vitamino Color Shampoo është shampoja jonë numër 1 për flokë të lyer.

Ky shampo i lehtë profesional është krijuar për ta bërë ngjyrën tuaj të zgjasë më shumë, deri në 8 javë. Formula profesionale përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi për lëkurën. Ngjyra e flokëve duket më e shndritshme, më rrezatuese dhe me shkëlqim dhe flokët ndihen më të çelur, më të menaxhueshëm dhe të butë në prekje.