Unbreak My Blonde Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Unbreak My Blonde Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo pa sulfate që forcon fibrën, është i mbushur me acid citrik për të pastruar butësisht flokët e ndjeshëm.

Përfitimet kryesore:
  • Forcimi i fibrës
  • Rigjallëron të gjitha llojet e flokëve dhe teksturave nga dëmtimet kimike
  • Teknologji shumë kondicionuese pa sulfate
  • Përforcon lidhjet e dobësuara
  • Rigjallëron flokët e zbardhur
  • I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe më të fortë

Aplikimi:

Përdoreni si sistem të plotë me konditionerin Unbreak My Blonde dhe ringjallë me Leave-in Treatment. Aplikoni në flokë të lagur, masazhoni deri të shkumojë dhe shpërlajeni shoqëroje me kondicionerin Unbreak My Blonde.