Unbreak My Blonde Reviving Leave-In Treatment 150ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Unbreak My Blonde Reviving Leave-In Treatment 150ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kondicioneri forcues pa sulfate që është i mbushur me acid citrik për të forcuar dhe zbutur flokët

  • Rigjallëron të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve nga dëmtimet kimike
  • Teknologji shumë kondicionuese pa sulfate
  • Përforcon lidhjet e dobësuara
  • Rigjallëron flokët e zbardhur
  • I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe më të fortë

Aplikimi:

Përdoreni si një sistem i plotë me shampon dhe kondicionerin Unbreak My Blonde. Pastroni flokët me shampon dhe vazhdoni me kondicioner. Aplikoni tretmanin Reviving Leave-In t dhe shpërndani në mënyrë të barabartë nëpër flokë të lagur. Mos të shpërlahet. Vazhdoni me stilizimit e flokut tuaj.