Total Treat Deep Cream Mask 500ml

Çmimi i rregullt 28,00 €
Çmimi i shitjes 28,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Total Treat Deep Cream Mask 500ml

Çmimi i rregullt 28,00 €
Çmimi i shitjes 28,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska jonë e pasur me krem ​​do të ndihmojë për të rikthyer butësinë dhe për të shtuar shkëlqimin.

Përfitimet:

  • Punon në vetëm 5 minuta
  • I lë flokët të ndjehen të hidratuar
  • Trajtim ushqyes

Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërndajeni në mënyrë të barabartë dhe masazhojeni në flokë deri në 5 minuta. Shpërlajeni tërësisht.