Tecni Art Air Fix Spray 400ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Tecni Art Air Fix Spray 400ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
L'Oréal Professionnel Tecni.ART Air Fix Hair Spray siguron mbajtje jashtëzakonisht të fortë, afatgjatë dhe të shpejtë për tharje pa krokante. Një domosdoshmëri për të mbajtur stilet e flokëve të shtrënguara.

DUKET:
Flokë me shkëlqim të qëndrueshëm.

SI TË PËRDORNI:
Spërkateni në flokë të thatë ose të lagur nga një distancë prej 35 cm të flokëve.