Tabac Man Original EdT 50 ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 30,00 €
Kurseh 33%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Tabac Man Original EdT 50 ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 30,00 €
Përshkrimi i produktit
Tabac Original nga Maurer & Wirtz është një aromë aromatike prej druri për meshkuj. Tabac Original u lançua në vitin 2014. Notat kryesore janë Petitgrain, Bergamot, Piper, Neroli dhe Limon; notat e mesme janë kamomil, livando, lisi dhe barbarozë; notat bazë janë Karafil, Druri i Sandalit, Musk, Vetiver dhe Amber.