Symbiose Shampoo Pureté Anti-Pelliculaire 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Symbiose Shampoo Pureté Anti-Pelliculaire 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një formulë shkumuese e kujdesshme por që merr frymë heq zbokthin dhe thekon duke parandaluar akumulimin e vajit. Lëkura e kokës është pastruar. Flokët rimbushen me hidratim, të zhdërvjellët, pa rëndim. Eksfolon menjëherë dhe heq zbokthin dhe thekonet e dukshme në lëkurën e kokës pa hequr fibrat. Tekstura: formula e lëngshme transparente me nuanca natyrale të verdha. Me Pirokton Olaminë dhe Acid Salicilik.