Symbiose Masque Revitalisant Essentiel 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Symbiose Masque Revitalisant Essentiel 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Formulë ultra kujdesëse, e krijuar posaçërisht për fibrat e dëmtuara me skalpin e kokës me zbokth. Veprimi i tij i fortë zbërthyes ndihmon në eliminimin e mbetjeve të bllokuara në gjatësi. Ushqen intensivisht fibrat për të ndihmuar në rikuperimin e forcës, vitalitetit dhe shëndetit. Eksfolon menjëherë dhe heq zbokthin dhe thekonet e dukshme në lëkurën e kokës pa hequr fibrat. Tekstura: Gjalpë kremoze e pasur e bardhë. Me Acid Salicilik & Squalane.