Specifique Shampoo Riche Dermo-Calm 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Specifique Shampoo Riche Dermo-Calm 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo shampo kremoze hipoalergjike synon shkaqet e acarimit të kokës duke ushqyer gjatësinë e flokëve të thatë. Lëkura e kokës pastrohet nga agjentë aktivë anti-mykotikë dhe anti-bakterialë, ndërsa vetitë hidratuese e lënë atë të qetë dhe të hidratuar. Flokët e thatë trajtohen gjithashtu për gjatësinë e flokëve që janë të ushqyer dhe të butë në prekje. Lëkura e kokës ndihet e relaksuar dhe flokët janë të zhdërvjellët.