Specifique ARGILE EQUILIBRANTE 250ml

Çmimi i rregullt 56,00 €
Çmimi i shitjes 56,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Specifique ARGILE EQUILIBRANTE 250ml

Çmimi i rregullt 56,00 €
Çmimi i shitjes 56,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
NJË ARGJEL DETOX QË PASTRON BUTËSISHTË RRËNJËN E THELLË. Një herë në javë, aplikojeni në rrënjët e flokëve të lagur, shkumëzojeni dhe tërhiqni gjatë. Shpëlajeni tërësisht