Soleil Masque Après-Soleil 200ml

Çmimi i rregullt 48,00 €
Çmimi i shitjes 48,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Soleil Masque Après-Soleil 200ml

Çmimi i rregullt 48,00 €
Çmimi i shitjes 48,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
E pasuruar me ujë kokosi, kjo maskë rikuperimi e thellë rimbush hidratimin e flokëve pas ekspozimit të ashpër të diellit, rërës dhe kripës. Kur aplikohet në flokë të pastruar, zbut fibrën e flokëve për një prekje uniforme nga rrënja në majë. Struktura e tij unike xhel me gaz siguron ftohje të menjëhershme dhe është mjaft e lehtë për të shmangur rëndimin edhe të flokëve më të hollë. Lë një aromë të lehtë lulesh verore me nota jasemini dhe tuberozë diellore sensuale për flokët që janë rrezatues dhe të parfumuar nga mëngjesi në mbrëmje.