Soleil Crème UV Sublime 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Soleil Crème UV Sublime 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Përmirësoni rutinën tuaj të kujdesit veror të flokëve me një krem hidratues me aromë sensuale të pasuruar me vitaminë E. Kur aplikohet në gjatësi dhe majat, ai parandalon tharjen dhe zbut skuqjen deri në 24 orë për një përfundim të butë të mëndafshtë. Tekstura e saj ultra e lehtë lë një ndjenjë jo të yndyrshme duke lejuar aplikime të shumta në flokë të thatë ose të lagur. Aroma sensuale e jaseminit e kombinuar me notat e tuberozës diellore krijojnë një aromë të varur, si një parfum veror. Flokët janë me shkëlqim dhe të mëndafshtë edhe në ditët më aktive të verës.