SOLEIL BAIN 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

SOLEIL BAIN 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo pas diellit e pasuruar me ujë kokosi për të hequr butësisht mbetjet e klorit, kripës dhe rërës duke pastruar flokët nga efektet e tyre të tharjes. Në flokë të lagur, xheli i tejdukshëm shkumon për të pastruar skalpin dhe gjatësitë e kokës për një efekt thellësisht ftohës dhe hidratues. Flokët janë të hidratuar gjatë gjithë gjatësisë për flokët e freskët, të shndritshëm dhe të lëmuar menjëherë. Aroma zgjat gjatë, duke ju lënë me flokë të shndritshëm, me aromë të lehtë me jasemin veror dhe tuberozë.

  • 40%* më shumë flokë të hidratuar dhe të ushqyer
  • Pastron flokët nga kripa, klori dhe mbetjet e rërës
  • Efekt ftohës në skalpin e kokës
  • Flokët janë më të lëmuar
  • Rikthen shkëlqimin
  • Përmirëson rrënjën e flokëve