So Silver Triple Power Toning Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 08 - Dec 12

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

So Silver Triple Power Toning Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska e thellë tonifikuse për flokë Otal Results So Silver Deep Conditioning Toning mendon si një tonik dhe një tretman i thellë, i personalizuar për të përmirësuar të gjithë flokët biondë dhe flokët gri në një fund të tonifikuar të ftohtë.

Çojeni tonifikimin tuaj në nivel tjetër me maskën e fuqisë së trefishtë So Silver. Shkëlqeni dhe largoni tonet e padëshiruara të verdha në flokët biondë, shtoni tone të bukura argjendi në flokët platin ose kthejeni grinë tuaj në një flokë argjendi mahnitëse. Kondicionimi spektakolar do t'i lërë flokët të ndjehen të butë si dhe teknologjia progresive jep mundësinë për të tonifikuar efektin tuaj të dëshiruar.

Përfitimet kryesore:
  • Tonifikimi i personalizueshëm
  • Tretmani i thellë me kondicioner i lë flokët të lëmuar e të mëndafshtë
  • Riparon dëmtimet nga flokët e trajtuar me ngjyrë
  • Ngjyra të koncentruara me depozitim të lartë
  • Përmirëson flokët bjonde dhe flokët gri

Aplikimi:

Përdorni 1-2 herë në javë jo në kombinim me kondicionerin So Silver

1. Pasi të keni përdorur shampon Total Results So Silver, duke veshur doreza të përshtatshme, aplikojeni në flokë të lagur dhe krehni për shpërndarje të barabartë

2. Shmangni zonën e kokës dhe lëreni për 3-5 minuta në varësi të neutralizimit të dëshiruar. 3 minuta për neutralizimin delikate, 5 minuta për neutralizimin maksimal.

3. Shpërlajeni..

Nuk rekomandohet përdorimi i maskës çdo ditë për shkak të formulës së saj shumë të pigmentuar.