So Silver Purple Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

So Silver Purple Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Total Results So Silver është një shampo profesionale sallonesh që pastron dhe neutralizon ngrohtësinë e padëshiruar të bronzit që eliminon tonet e zbehta dhe të verdha. Ndriçon pikat kryesore te biondet dhe shton shkëlqim vezullues për flokët e trajtuar me ngjyra dhe ato natyrale, duke filluar nga nuancat gri në të bardha.

Përfitimet kryesore:
  • Neutralizon ngrohtësinë e bronzit dhe eliminon tonet e zbehta dhe të verdha
  • Ndricon pikat kryesore te biondet
  • Shton shkëlqim për flokët e trajtuar me ngjyra dhe natyrale duke filluar nga nuancat gri në të bardha

Aplikimi:

Duke veshur doreza të përshtatshme, aplikojeni në flokë të lagur, shkumojeni dhe shpërlajeni mirë. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Për përfitime maksimale, lëreni shkumën e dytë për 3-5 minuta, shoqëroje me kondicionerin Rezultat Total So Silver.