Scalp Relief Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Scalp Relief Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Redken Scalp Relief është një shampo kundër zbokthit që është testuar nga dermatologu. Ky trajtim i specializuar i flokëve ndihmon në luftimin dhe kontrollin e zbokthit duke i lënë flokët të butë të mëndafshtë.


  • Shampo pastron butësisht flokët dhe qetëson lëkurën e kokës
  • Testuar nga dermatologu për siguri
  • Zinku Pyrithione ndihmon në luftimin e zbokthit dhe simptomave të tij
  • Sqaron dhe lehtëson skalpin e kokës
  • I lë flokët me shkëlqim dhe të ajrosur