S.Oliver Casual Women 30ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 28,00 €
Kurseh 28%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

S.Oliver Casual Women 30ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 28,00 €
Përshkrimi i produktit
Casual Women nga s.Oliver është një aromë me lule me fruta për femra. Casual Women u lançua në vitin 2009. Notat kryesore janë Molla jeshile, Yuzu dhe Cyclamen; notat e mesme janë manushaqe, bozhure dhe lule molle; notat bazë janë kumbulla, kedri dhe misku.