Resistance Masque Thérapiste 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Resistance Masque Thérapiste 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Masque Thérapiste është një maskë e krijuar për flokë shumë të dëmtuar dhe të përpunuar shumë, që kanë nevojë për forcë dhe riparim. Struktura e tij unike me gjalpë depërton deri në thelbin e flokëve për të rindërtuar strukturën e flokëve, duke e riparuar atë dhe duke ndihmuar fibrën të rifitojë forcën dhe elasticitetin. Flokët janë të tonifikuar dhe rigjallëruar, janë të butë dhe të lëmuar.