Resistance Conditioner Ciment Anti-Usure 200ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Resistance Conditioner Ciment Anti-Usure 200ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ciment Anti-Usure është një kondicioner riparues kundër thyerjes i krijuar për flokë të dobësuar dhe të dëmtuar, në nivelet 1 dhe 2 të erozionit. Kombinimi i tij inovativ i përbërësve ndihmon që fibra të rindërtohet dita ditës, që flokët të jenë të fortë në prekje dhe më rezistent. Ideal për flokë më të hollë, ky trajtim kondicioner është ideal për përdorim të përditshëm.