Redken Quick Blow Out Spray 125ml

Çmimi i rregullt 26,50 €
Çmimi i shitjes 26,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Quick Blow Out Spray 125ml

Çmimi i rregullt 26,50 €
Çmimi i shitjes 26,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Quick Blowout është një llak primer i lehtë për tharjen e flokëve për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve. Ka një formulë dyfazore që pasi të tundet, do t'i qetësojë dhe lëmojë flokët për një fryrje të lehtë.

PËRFITIMET

  • Formula e tharjes me flash
  • Ushqen dhe rregullon flokët
  • Zbut dhe shton shkëlqim
  • Mbrojtje nga nxehtësia deri në 450 ° F
  • Aromë moderne gustator me nota të agrumeve, vaniljes dhe drurit të sandalit

Aplikimi:
Shkundeni mirë para përdorimit dhe spërkatni në gjatësinë dhe majat e flokëve të lagura. Lani dhe thajini flokët dhe stilojini si zakonisht.