Redken Extreme Cat Protein Hair Treatment Spray 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Extreme Cat Protein Hair Treatment Spray 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Rindërtoni dhe rikuperoni flokët e dëmtuar me sprejin për trajtimin e flokëve Extreme Cat me proteina nga Redken. Ky trajtim shpëlarës rrit shkëlqimin dhe butësinë dhe përmban një rrjet proteinash ndërlidhëse për të rikthyer forcën e brendshme të flokëve, duke rritur forcën menjëherë pa peshë të shtuar.

Për rezultate më të mira, përdorni me Sistemin e Kujdesit Ekstrem.

  • Trajtim ristrukturues për shpërlarje për flokët e stresuar dhe të dëmtuar 
  • Forcon flokët, duke parandaluar thyerjen dhe çarjen e majave
  • Përgatit flokët për shërbime kimike