Redken Extreme Bleach Recovery Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Extreme Bleach Recovery Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

A i theksoni rregullisht flokët ose keni dëmtim të tepërt të flokëve nga zbardhuesi? Nëse po, flokët tuaj me shumë gjasë janë më të brishtë dhe të sensibilizuar. Duke përdorur sistemin Extreme Bleach Recovery, ju mund të shëroni dhe riparoni flokët nga dëmtimi i shkaktuar nga zbardhja . Produktet Extreme Bleach Recovery përmbajnë Kompleksin e kondicionimit të Butë nga Redken të bërë me ``Cica`` për t'i shtuar butësi, lagështi dhe shkëlqim flokëve të thatë, të brishtë dhe të dobët.

  • Për flokë të zbardhur dhe të lyer 
  • Shtoni butësi, lagështi dhe shkëlqim
  • Pastron butësisht
  • Forcon, rritet