Redken Color Extend Magnetics Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Color Extend Magnetics Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo Redken Color Extend Magnetics është e shkëlqyer për mirëmbajtjen e flokëve të trajtuar me ngjyrë, pasi izolon flokët dhe parandalon zbehjen e ngjyrës. Formulimi restaurues është krijuar për të riparuar dhe zbërthyer flokët e trajtuar me ngjyrë duke ruajtur vitalitetin e ngjyrës.