Redken All Soft Shampoo 300ml 2% moisture complex

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken All Soft Shampoo 300ml 2% moisture complex

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo për zbutjen e flokëve me teknologji të vajit të arganit që transformon strukturën e flokëve të thatë dhe të brishtë dhe jep butësi dhe menaxhim.