Redken All Soft Argan-6 Hair Oil 111ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken All Soft Argan-6 Hair Oil 111ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

I pasuruar me Omega-6, Redken All Soft Argan-6 Oil është një vaj i qëndrueshëm, kundër kërcitjes së flokëve që ofron gjashtë benefite të mahnitshme për trajtimin e flokëve të thatë dhe arritjen e butësisë së mëndafshtë. Ky vaj flokësh i pasuruar me vaj argani është formuluar me kompleksin e hidratimit të Redken që mund të përdoret si primer për flokët përpara se të pastroni me shampo për t'i hidratuar, para se të thani flokët përdoreni si një mbrojtës ndaj nxehtësisë, në flokë të thatë për të rritur shkëlqimin, i shtuar në tretm,ane për zbutjen e flokëve ose gjatë natës si një trajtim i thellë i flokëve. Ky vaj i flokëve dhuron vlera ushqyese dhe ruan ekuilibrin esencial të hidratimit në flokë, ndërsa:


  • Ofron butësi të përqendruar, kondicioner të thellë dhe elasticitet të qëndrueshëm
  • Ushqen intensivisht të gjitha llojet e flokëve
  • Ofron 15 herë më shumë hidratim kur përdoret me shampo dhe kondicioner All Soft
  • Nxit shkëlqimin