Pro Longer Renewing Cream for Lengths & Ends 150ml

Çmimi i rregullt 21,00 €
Çmimi i shitjes 21,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Pro Longer Renewing Cream for Lengths & Ends 150ml

Çmimi i rregullt 21,00 €
Çmimi i shitjes 21,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Mundësuar nga FILLER-A100 dhe Amino Acid, kremi rinovues më i gjatë i Serie Expert Pro për gjatësitë dhe majat sjell një strukturë të lehtë për flokët e gjatë që vuajnë nga majat e holluara, duke ndihmuar në rinovimin e fibrës në çast dhe mbron flokët nga nxehtësia deri në 230°C/450 °F*.

Formula e saj profesionale e lë fibrën të fortë dhe me shkëlqim përgjatë gjatësisë deri në skajet.