Pro longer Lengths Renewing Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Pro longer Lengths Renewing Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kjo maskë flokësh për flokë të gjatë ndihmon në trashjen e flokëve të gjatë për gjatësi dukshëm më të shëndetshme dhe më të fortë.

Kur përdoret me shampon Pro Longer dhe trajtimin me mbushje të majave për flokë të gjatë, majat e ndara reduktohen dukshëm me 66%.*

Teknologjia Filler A-100 e përdorur është e patentuar nga L'Oréal Professionnel dhe funksionon duke depërtuar në bërthamën e fibrës për të ngopur dhe trashësuar flokët nga brenda. Aminoacidet në formulë punojnë për të forcuar flokët nga jashtë. Formula funksionon në skajet e hollë, ose në zonat ku ndihma është më e nevojshme.

APLIKONI NË GJATESITË E THARA ME peshqir / LËRE NE 3 DERI 5 MINA / SHPELJENI