Pro Longer Ends Filler Concentrate 15ml

Çmimi i rregullt 6,00 €
Çmimi i shitjes 6,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Pro Longer Ends Filler Concentrate 15ml

Çmimi i rregullt 6,00 €
Çmimi i shitjes 6,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Mundësuar nga FILLER-A100 dhe Amino Acid, Serie Expert Pro Longer Ends Filler Concentrate Single Dose është trajtimi i përshtatshëm për flokët e gjatë që vuajnë nga majat e holluara. Falë përqendrimit të lartë të molekulës së patentuar FILLER-A100, kjo formulë profesionale shkatërruese siguron menjëherë forcë dhe trashësi të qëndrueshme në skajet.

Një herë në javë, zëvendësoni kondicionerin ose maskën e rinovimit të gjatësisë me koncentratin e një doze. Thyejeni kapsulën dhe aplikojeni koncentratin në skajet.