Nutritive Shampoo Satin 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Shampoo Satin 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain Satin 2 është një shampo ushqyese e krijuar posaçërisht për flokë të thatë dhe të sensibilizuar. Formula e tij shumë ushqyese largon mbetjet dhe krijon një depozitim të lehtë të kompleksit Irisome në flokë. Ky përbërës ushqyes ndihmon në pastrimin e flokëve me kujdes, duke lehtësuar ngatërresat dhe duke sjellë një prekje të butë dhe të lëmuar në fibra. Gishtat rrëshqasin lehtësisht nëpër flokë, pa asnjë rezistencë.