Nutritive Shampoo Satin Riche 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Shampoo Satin Riche 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain Satin 1 është një shampo ushqyese që është krijuar posaçërisht për flokë normalë deri pak të thatë. Kombinimi i tij i ushqyesve dhe ekstraktit të rizomës së Irisit mbron flokët nga oksidimi, duke ushqyer dhe energjizuar fibrat, duke rritur prodhimin natyral të vajit që zbut flokët nga rrënja deri te majat. Më lehtë për t'u zbërthyer, flokët bëhen të papafingo me një prekje të butë dhe të lëmuar dhe shkëlqim të shëndetshëm.