Nutritive Masquintense Riche 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Masquintense Riche 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maska intense Riche nga Kérastase është një maskë flokësh e pasur me shumë ushqime, ultra të koncentruar, për flokë shumë të thatë mesatarë të trashë. Maska më e mirë e flokëve për flokë më të trashë, përmban polimerë kundër tharjes për të ruajtur butësinë dhe lëvizjen e flokëve, si dhe lëndë ushqyese thelbësore që rrisin aftësinë e formulës për të ushqyer dhe përforcuar flokët. Kremi i pasur ushqen flokët me lëndë ushqyese dhe lagështi për elasticitet të menjëhershëm, shkëlqim rrezatues dhe një prekje saten. Masquintense Riche ka një strukturë të pasur dhe të trashë kremoze të bardhë, duke e bërë atë një trajtim ideal për flokët shumë të thatë. Deri në +89% të hidratimit të menjëhershëm dhe ushqimit 72H.