Nutritive Hair Care Set

Çmimi i rregullt 80,00 €
Çmimi i shitjes 80,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Hair Care Set

Çmimi i rregullt 80,00 €
Çmimi i shitjes 80,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Një regjim kujdesi intensiv për flokët i krijuar posaçërisht për flokë normalë deri pak të thatë. I mbushur me Irisome, flokët ushqehen nga rrënja në majë dhe mbrohen nga oksidimi për të zgjatur rezultatin ushqyes. Flokët lihen të butë dhe të butë me një shkëlqim të shëndetshëm.

Seti përmban:

- Shampo Kerastase Nutritive 250ml x 1
- Kerastase Nutritive Conditioner Lait Vital 200ml x 1
- Kerastase Nutritive Nectar Thermique 150ml x 1