Nutritive Discovery Set Travel Size

Çmimi i rregullt 75,00 €
Çmimi i shitjes 75,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Discovery Set Travel Size

Çmimi i rregullt 75,00 €
Çmimi i shitjes 75,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore hidratuese të flokëve të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të thatë hidraton thellësisht për flokë më të shëndetshëm me shkëlqim të shtuar dhe mbron nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F. Ky grup përfshin locionin tonë të ri Nutritive Thermique është një mbrojtës ndaj nxehtësisë me peshë të lehtë, perfekt për flokë të hollë dhe mesatar.

Shampo Satin Riche, 80 ml

Një shampo e pasur me vlera ushqyese që pastron dhe rimbush thellë flokët e thatë deri në shumë të thatë. E formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo formulë ushqyese zbërthen dhe kushtëzon* flokët duke shtuar +77% forcë* dhe rrit shkëlqimin me +85%.

Kondicioner Lait Vital, 75ml

Një kondicioner zbutës ultra i lehtë me ushqim të lartë që hidraton thellësisht flokët e thatë, të imët deri në mesatar. E formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo formulë kremoze ofron +85% kondicioner**, duke i bërë flokët të lehtë për t'u krehur dhe shkëputur, si dhe +99% forcë dhe +116% shkëlqim.

Locion Thermique Sublimatrice Heat Protectant, 150ml

Një mjegull e lehtë qumështore që mbron nga nxehtësia që rigjallëron flokët duke ofruar më shumë forcë, elasticitet dhe ushqim për flokët e thatë, të imët deri në mesatar. Formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo mjegull e lehtë mbron nga nxehtësia deri në 450°F dhe siguron +82% kondicioner të thellë*, duke e bërë flokët të lehtë për t'u krehur dhe shkëputur, si dhe -98% më pak thyerje*. Ky trajtim gjithashtu redukton kërcitjen dhe fluturimin duke i dhënë flokëve elasticitet të menjëhershëm, shkëlqim rrezatues dhe prekje saten.