Nutritive 8H Magic Night Serum 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive 8H Magic Night Serum 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Serumi 8H Magic Night nga Kérastase është serum bukurie me ushqim të lartë për flokë të thatë i cili vepron gjatë gjumit. Ky trajtim i flokëve gjatë natës përmban polimere kundër tharjes për kujdes të menjëhershëm me një fund të lehtë dhe jo të yndyrshëm. Serumi gjithashtu jep një dozë të lëndëve ushqyese thelbësore që rrisin aftësinë e formulës për të ushqyer dhe përforcuar flokët. Serumi magjik i flokëve gjatë natës funksionon për 8 orë për të rigjallëruar dhe kthjellur flokët e thatë dhe mbron nga fërkimi i jastëkëve. +98% flokë më të fortë.

Proteinat me bazë bimore: Në këtë shampo proteinike, drithërat e grurit, misrit dhe sojës veprojnë si një shtesë diete. Të përziera me acide yndyrore, omega dhe vitamina, ato ushqejnë flokët me lëndë ushqyese thelbësore.

Niacinamide: Një derivat i vitaminës B3 që bllokon ushqimin, duke e bërë këtë shampo niacinamide të aftë për të forcuar barrierën e fibrave për një shëndet afatgjatë.

Glicerina: Me origjinë vegjetale, glicerina rrit performancën globale hidratuese të formulës.

Aplikimi:

Hapi 1
Spërkatëni një pompë në duart dhe shpërndani serumin në gjatësinë dhe majet e flokëve tuaj të thatë ose të lagur.

Hapi 2
Nuk ka nevojë për shpëlarje në mëngjes