No Stain Color Remover 237ml

Çmimi i rregullt 28,00 €
Çmimi i shitjes 28,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

No Stain Color Remover 237ml

Çmimi i rregullt 28,00 €
Çmimi i shitjes 28,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Detaje:
Do të ndihmojë në heqjen e njollave me ngjyra në lëkurë, dhe mund të përdoret në lëkurën e kokës, veshët dhe vijën e flokëve.

Përfitimet: Projektuar për të qenë një formulë irrituese

Si të përdorni:
Ngopni një peshqir ose pambuk me formulën pa njollë dhe aplikojeni në zonat e njollosura. Shpërlajeni.