Mythic Oil Thin Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Mythic Oil Thin Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo maskë flokësh ultra-ushqyese është i pasuruar me ekstrakt osmanthus dhe vaj xhenxhefili që do t'i lërë flokët të ndjehen të ushqyer, të disiplinuar dhe të duken të ndriçuar me një fund me shkëlqim. Është ideale për ata me flokë normalë në të hollë dhe për pak më shumë luks, aplikojeni nga rrënja në majë gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.