Mythic Oil Crème Universelle 150ml

Çmimi i rregullt 26,00 €
Çmimi i shitjes 26,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Mythic Oil Crème Universelle 150ml

Çmimi i rregullt 26,00 €
Çmimi i shitjes 26,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Frymëzuar nga traditat e lashta greke të lyerjes së trupit dhe flokëve me vaj, ky është sekreti i parukierit për mbrojtjen dhe rimbushjen.

I përqendruar shumë në vajin e arganit të tregtuar mjaftueshëm dhe i mbushur me vaj bajame, ky krem me shumë përdorime ofron një ndjesi të ushqyer, duke zbutur fibrat e flokëve tuaj. Crème Universelle mund të përdoret në dush ose para larjes me shampo ose si balsam, ose si një hap para stilimit përpara tharjes. Është një produkt 3-në-1: para-shampo, balsam për shpëlarje dhe krem për tharje.