Mythic Oil All Hair Type Oil 100ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Mythic Oil All Hair Type Oil 100ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Mythic Oil Huile Originale ka vaj argani, një vaj i çmuar i nxjerrë nga pema legjendare e arganit maroken. Vaji i arganit është përdorur prej shekujsh duke i lënë flokët të butë dhe me shkëlqim. Struktura e saj e lehtë dhe e lëngshme është ideale për t'u ngatërruar pas pastrimit dhe shton shkëlqimin para ose pas tharjes me tharje.


Mbrojtje ndaj nxehtësisë për pajisjen me ngrohje deri në 230°C/446°F. 48 orë mbrojtje nga lagështia dhe kërcitja.*
*Test instrumental kundrejt shampos jo kondicioner.


Në varësi të densitetit të flokëve, shpërndani 1-2 pompa në dorë dhe aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur dhe stilojini si zakonisht.