Mythic Oil Thick Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Mythic Oil Thick Hair Mask 200ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Frymëzuar nga tradita e larjes me vaj indian, sekreti i parukierit tuaj për flokë të mrekullueshëm, disiplinë dhe shkëlqim. E përqendruar shumë në vaj argani, bazuar ne fair trade, dhe e mbushur me ekstrakt mirre, kjo maskë e pasur me gjalpë disiplinon flokët e padisiplinuar dhe të trashë me një ushqyerje të menjëhershme dhe të thellë. Vëllimi është i kontrolluar. Tekstura e saj e paqartë përmirëson dukshëm aftësinë dhe shkëlqimin e flokëve.