Miracle Creator Mask 500ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Miracle Creator Mask 500ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

The Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Mask është maska ​​e parë e flokëve joneutralizuese në familjen Total Results. E frymëzuar nga kujdesi korean i lëkurës, kjo formulë revolucionare ushqen intensivisht, rigjallëron dhe forcon flokët në vetëm 60 sekonda! Mund të përdoret në të gjitha llojet e flokëve dhe nuk depoziton ngjyrë. Me 20 përfitime që njihni dhe ju pëlqen, të tilla si rritja e shkëlqimit dhe mëndafshit, Përmirësimi i menaxhimit duke ndihmuar në zbërthimin, teksturë e lehtë, ndjesi e butë dhe më shumë! Përfitimet – 16 aplikime për shishe – Parandalon thyerjen, fluturimin, dhe majat e ndara – Furnizon, zbut dhe rrit shkëlqimin e flokëve – Ndihmon në shkrirjen.

Aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni për 5 minuta. Shpërlajeni tërësisht!