ME MADEMOISELLE VOLUME SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE VOLUME SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Shamponi për volum i lë flokët dukshëm më shumë trup dhe shkëlqim që të lë pa frymë. Shampo është e mbushur me birrë të vërtetë, gjemba deti dhe vitamina dhe ofron volum luksoz nga i cili përfitojnë veçanërisht flokët e hollë.

Shamponi volum me veprim të shpejtë i jep në mënyrë efikase flokëve më shumë trup. Shpërblimi janë flokët voluminozë që duken më të plotë dhe më të gjallë. Ky efekt vizual është një avantazh i mrekullueshëm, veçanërisht për flokët e hollë dhe të sheshtë që zakonisht shtrihen afër kokës. Shampo për volum gjithashtu pastron dhe ushqen flokët dhe i jep shkëlqim luksoz.