ME MADEMOISELLE RENAISSANCE SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE RENAISSANCE SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Shampo i ndërtuar me keratin është kujdesi ideal intensiv për flokët e stresuar dhe të dëmtuar. Me përbërësit e tij të zgjedhur, i bën flokët të butë dhe i jep një shkëlqim natyral.

Shamponi restaurues dhe rigjenerues synon të ketë një efekt afatshkurtër dhe afatgjatë. Efekti i menjëhershëm i riparimit zbut strukturën e flokëve, i bën flokët të krehshëm dhe i jep flokëve një ndjesi të mrekullueshme. Keratina e përmbajtur nxit zhvillimin e strukturës për flokë të shëndetshëm afatgjatë.