ME MADEMOISELLE ECO SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE ECO SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Formuluar posaçërisht për skalpin e ndjeshëm. Ky shampo pa silikon dhe me shkumë të ulët përbëhet nga të gjithë surfaktantët natyralë me bazë sheqeri.

Përbërësit e shumtë natyralë në shampon Eco ofrojnë një pastrim të butë por efikas. Për shkak të butësisë së përbërësit të sheqerit, shampoja ka një efekt qetësues në lëkurën e ndjeshme dhe ndihmon në reduktimin e irritimeve dhe kruajtjes ekzistuese. Pas çdo përdorimi shampoja e ndjeshme e kokës jo vetëm që do të përmirësojë gjendjen e kokës, por gjithashtu do t'i kthejë flokëve shkëlqimin dhe elasticitetin e tyre të bukur.