ME MADEMOISELLE CHIC CONDITIONER 175ML

Çmimi i rregullt 7,50 €
Çmimi i shitjes 7,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE CHIC CONDITIONER 175ML

Çmimi i rregullt 7,50 €
Çmimi i shitjes 7,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
Ky kondicioner është dëshmi se kujdesi i flokëve nuk duhet të jetë çështje disa orësh. Kondicionerit Chic i duhen vetëm dhjetë sekonda për të përkëdhelur flokët me kombinimin fitues të keratinës, aloe verës, vajit të kajsisë dhe pantenolit. Kondicioneri plotëson në mënyrë perfekte shampon elegant dhe njësoj si homologu i tij është gjithashtu i dizajnuar për nevojat tuaja të përditshme të kujdesit të flokëve.

Kondicioneri Chic ka aftësinë për të transformuar flokët normalë në një kthesë të vërtetë të kokës. Kur përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të flokëve, ai promovon flokë të butë dhe gjithnjë aq të denjë për prekje. Përveç kësaj, kondicioneri e bën shumë të lehtë krehjen e flokëve të lagur.