LPP Silver Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

LPP Silver Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shfaqni bukurinë e flokëve gri me këtë shampo për pastrimin e ngjyrave. Sistemi Gloss Protect, i pasuruar me aminoacide dhe agjentë kundër zverdhjes , kundërvepron me tonet e padëshiruara tunxhi.

Flokët gri të argjendtë nuk janë dukur kurrë më mirë!