Lotion Thermique Sublimatrice 150ml

Çmimi i rregullt 47,50 €
Çmimi i shitjes 47,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Lotion Thermique Sublimatrice 150ml

Çmimi i rregullt 47,50 €
Çmimi i shitjes 47,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Losioni Thermique Sublimatrice nga Kérastase është sprej për tharjen e flokëve të thatë dhe të mesëm. Ky losion flokësh për flokë të thatë përmban lipide ushqyese për të kondicionuar intensivisht flokët dhe për të përforcuar fibrat e flokëve, si dhe lëndë ushqyese thelbësore që rrisin aftësinë e formulës për të ushqyer dhe përforcuar flokët. Esenca e lehtë e qumështit rigjallëron pjesën e brendshme të flokëve duke hidratuar fibrën e flokëve, siguruar më shumë riparim, elasticitet + ushqim, dhe është një mbrojtës termik 230°C.+82% hidratim i menjëhershëm* Shishe e bërë nga 95% plastikë e ricikluar.

Si të përdorni:

HAPI 1
Spërkateni losionin për tharje seksion pas seksioni përmes gjatësisë së flokëve lehtësisht lagura (të tharë me peshqir).

HAPI 2
Vazhdoni me tharjen.

Në rast kontakti me sytë, shpëlani menjëherë dhe tërësisht. Nëse shfaqet acarim, zvogëloni shpeshtësinë e përdorimit.

Lotion Thermique Sublimatrice mund të përdoret pas larjes dhe trajtimit të flokëve me gamën Nutritive.