Kerastase Blond Absolu Discovery Holiday Oil Set 2023

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 08 - Dec 12

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kerastase Blond Absolu Discovery Holiday Oil Set 2023

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Rutina Blond Absolu në një set dhuratash praktike që përbëhet nga një banjë hidratuese e flokëve, fondant restaurues dhe kujdes i qëndrueshëm. Blond Absolu është kujdes individual i flokëve për çdo flokë bjond, çdo stil dhe çdo nuancë bionde. Kjo është bjonde rrezatuese pa kompromis: Fibra e flokëve është ndërtuar intensivisht, për një ndjenjë flokësh të butë dhe të zhdërvjellët që zgjat dhe bjonde rrezatuese me një shkëlqim unik të ngjyrës.

Vendosni përmbajtjen:

Vaji Cicaextreme 100 ml
Shampo Lumière 80 ml
Kondicioneri Cicaflash 75 ml